Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   325     Fördelning män/kvinnor:   89%/11%
Totalt antal starter: 944 Antal spelade starter: 824
 
 

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Västmanlandstouren just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Adam Hempel
BK Force
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Adam Nålberg
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Agneta Börjesson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Alex Eriksson
BK Taggen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Alex Joki
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Alexander Erlandsson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Alexander Forsberg
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 19-20 Söndagen den 8 mars 15:00
Alexander Guldhag
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Alexander Kjellstedt
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Alfred Odbert
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 13 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Alice Lindqvist
Team Baltzar BC
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Alvin Kvarnström
BK Force
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Anders Ericsson
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Anders Eriksson
Domnarvets BS
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Anders Fridell
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Anders Hallström
BK Trix
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Anders Hermansson
Ludvika BK
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Anders Johnsson
Team Baltzar BC
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 09:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Anders Kalhed
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Andreas Bengtsson
BC Cobbers
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Andreas Gustavsson
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Ann Kvarnström
AIK
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Ann-Louise Aureliusson
BK Merci
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Anne Johansson
BS Kulorna
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Anneli Blomqvist
B-K Eva
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Anton Ahlén Resare
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 13:00
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Anton Dumke
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Anton Gehlin
AIK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Ari Järvenpää
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Benjamin Hellström
BC Pegasus
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Benjamin Lambert
Matteus-Pojkarna BK
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Benny Skogsberg
Delta 72
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bertil Svensson
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Björn Karlsson
BK Asterix
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Björn Mattsson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Björn Torstensson
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Bo Furu
BK Fermé
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Bo Granholm
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Camilla Svedberg
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Carina Selvén
Täby BwK
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Carl Eklund
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Carl Fröde
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Carmelo Jordá
BK 66
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Christian Engfors
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 3 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Christian Liljestrand
BK Nobel
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Christian Nordgren
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Christian Rönnberg
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Christopher Lüttke
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Fagersta 19-20 Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Cristopher Nybom
AIK
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Daniel Johansson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Daniel Johansson
BK Stallis
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Daniel Jones
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Daniel Rydholm
BK Arkos
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning (R)
Daniel Svahn
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Daniel Thoden
Domnarvets BS
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Daniel Wahrberg
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning (R)
David Johansson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
David Rendius
BK Glam
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Dennie Wilander
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Dennis Eklund
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Dennis Pettersson
Team Baltzar BC
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Desirée Andersson
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Dylan Färemark
BK Rudbeck
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Edwin Forslund
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Elias Stål
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Emil Brunn Ramstedt
BK Rättvik
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 09:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Eric Nordström
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 20 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 3 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Eric Thomas
BajenFans BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Erik Andersin
Stureby BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Erik Andersson
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Erik Andersson
BK Fermé
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Erik Bäckström
BK Granen
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START
Erik Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Erik Nilsson
BK Rudbeck
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Erkki Samppala
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Eva Renvall
BK Fermé
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00 (R)
Evelina Andersin
B-K Eva
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Filip Wendel
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Filip Wilhelmsson
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fredrik Andersson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fredrik Andersson
IK Sleipner
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Fredrik Andersson
Sundbybergs IK
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fredrik Bergmark
Team Enköping BK
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fredrik Eriksson
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Fredrik Nyman
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Giggie Bengtsson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Glenn Florens
Karlslunds IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning (R)
Glenn Nydén
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Gunnar Åsberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 12 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Göran Brusewitz
SK Nova
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Göran Skog
BK Raa
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Hampus Blomquist
Åkeshovs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Hanna Larsson
BK Högland
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Hans Gustavsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Hans Larsson
Siljan BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 8 januari 19:00 Endast kontant betalning
Köping 19-20 Torsdagen den 20 februari 13:00
Hans Lüttke
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Hans Modh
BK Raa
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Harri Murtoinperä
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Hasse Norberg
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Henrik Beijervall
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Henrik Karlsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Henrik Öhberg
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Håkan Hallin
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Håkan Larsson
Sandvikens AIK BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Håkan Leander
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Håkan Moberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Håkan Skoglund
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Ingvar Sjögren
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30 (R)
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Jakob Bolin Åsman
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Jan Landin
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00 (R)
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Jan Nilsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Jan Ågren
BK Brio
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 12 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Jan Cato Sparby
Wåxnäs BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Jarmo Tähjä
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Jeanette Setthammar
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Jeanette Svahn
BS Kulorna
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Jenny Sundström
Hammarby IF BF
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Jens Pajunen
Internationell Klubb
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Jesper Gren
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Jessica Axelsson
BK Asterix
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Jessica Park
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Jessica Svensson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Jimmy Krell
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30 (R)
Jimmy Wogel
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Joachim Hellström
BC Pegasus
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Joakim Stål
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 20 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Johan Berg
BS Bockarna
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Johan Höglund
Turebergs BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Johan Lindström Eriksson
Team Enköping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Johan Norell
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Johan Rundgren
BK Force
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Johan Sundler
Wåxnäs BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Johan Winlund
BK Klossen
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Johanna Green
BK 66
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Johanna Winlund
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Jonas Andersson
AIK
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Jonas Augustinson
Domnarvets BS
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Jonas Emretzon
BajenFans BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Jonas Östman
BajenFans BF
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Jonatan Liew
BK Domino
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 13:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Jonathan Andersson
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Jonathan Eriksson
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Jonny Andersson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Karl Pettersson
BK Norden
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Karl-Gösta Borlund
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Kenneth Gahlin Fransson
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Kenneth Johansson
BK Fryken
Fagersta 19-20 Torsdagen den 2 januari 18:00 Endast kontant betalning
Kenneth Lantz
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Kenneth Melin
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Kenneth Tomasson
BK Fryken
Fagersta 19-20 Torsdagen den 2 januari 18:00 Endast kontant betalning
Kent Edin
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Kent Halvarsson
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Kevin Melin
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Kim Bolleby
Team Pergamon BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Kim Mattsson
Zorrow Club
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Kim Nordin
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Kim Nyman
BwK Ankaret
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Kjell Isaksson
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 13:00 (R)
Klas Thunberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Krister Broström
BK Wege
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lars Axberg
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Lars Bleckert
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Lars Burell
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Lars Fredriksson
BajenFans BF
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Lars Hammarstedt
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning (R)
Lars Herstadshagen
Norge
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lars Stylander
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Lars Henry Persson
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Lars Åke Bylund
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Lars-Göran Hallström
BK Granen
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Lars-Olov Tall
BK Hammarslaget
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Lars-Åke Johansson
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Leif Göthberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Leif Mörkfors
Domnarvets BS
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Leif Pettersson
BK Norden
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START
Leif Sieurin
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Köping 19-20 Onsdagen den 19 februari 18:30
Lena Bark
Österbo BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Lennart Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Lennart Lindgren
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Lennart Nyman
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Leo Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Linnea Rundgren
B-K Eva
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Linus Söderlund
BK Origo
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Lucas Nilsson
BK Bågen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Lucas Nybacka
Team Baltzar BC
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 09:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Magnus Lindkvist
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Magnus Nääv
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Marcus Jonsson
Österbo BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Marcus Karlsson
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Marcus Lindskog
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Marcus Tidbeck
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Margaretha Schöning
Warpen BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Maria Lindius
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Maria Nylund
Warpen BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Marie-Louise Svensson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Mario Custic
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Markus Östergren Groth
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Martin Johansson
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Martin Vasell
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Mathias Johansson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mathias Kern
BK Örnen
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 13:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Mats Andersson
BK Örnen
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Mats Eriksson
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Mats Jansson
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Mats Winlund
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Matti Maaranen
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Mattias Nilsson
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Mattias Persson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mattias Rask
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Mattias Viklund
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Matz Lindell
BK Trol
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Max Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Michael Bjelke
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Michael Schefström
Vingåkers BK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Mikael Berg
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Mikael Christiansen
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Mikael Elofsson
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mikael Hallén
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Mikael Hedqvist
Domnarvets BS
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 5 februari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning (R)
Mikael Isaksson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mikael Rönnbäck
BK Domino
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Mikael Westman
KFUM Kometerna
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
My Olsson
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Nicklas Odbert
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 13 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Niclas Lindholm
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Niklas Jakobsson
BK Skinnsberg
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Niklas Stål
Åkeshovs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Ola Hansson
BK Arkos
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Olle Eriksson
AIK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Olle Eurén
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Oskar Almroth
AIK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Ossi Heikkinen
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Ove Eriksson
Domnarvets BS
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Patrik Lillsmeds
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Patrik Nilsson
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Peder Karlsson
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Per Jansson
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30 (R)
Per Karlsson
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Per Köhler
Team Enköping BK
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Per Olof Myckelberg
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Peter Barkenskiöld
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 13:00 (R)
Peter Dammhag
BK Force
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Peter Wesslund
BK Gruvan
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Peter Åhlén
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Petri Hooli
Team Linköping BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Petri Kuusisto
BK Amiki
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Pierre Larsson
Etuna Bowlingklubb
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Pontus Jakobsson
BK Skinnsberg
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Pontus Moëll
BK Frisk
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Pål Stål
Åkeshovs BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Rasmus Samuelsson
BK Örnen
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Rikard Asp
Vingåkers BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Rikard Persson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 13:00
Robert Andersson
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Robert Fredblad
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Robert Myrén
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Robert Nilsson
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Robert Tillenius
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Robert Wikman
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Robin Hultsten
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning (R)
Robin Laakso
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Robin Noberg
Bålsta BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Robin Öberg
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Roger Näslund
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30 (R)
Rolf Jäderdal
Älvsjöhook BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Ronnie Laakso
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Sabina Nilsson
Team Baltzar BC
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START (R)
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 09:00
Köping 19-20 Lördagen den 18 april 17:00 (R)
Sara Nyberg
Team Enköping BK
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Sebastian Cronholm
AIK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00 (R)
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Sebastian Gustavsson
BK Origo
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sebastian Larsson Kuusisto
BK Trix
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Sebastian Thörne
BK Force
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Simon Sätterström
Volvo FK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Sofia Berg
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Stefan Andersson
Domnarvets BS
Fagersta 19-20 Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Stefan Dew
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning (R)
Stefan Moberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Stefan Ohlsson
Sollentuna BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Stefan Svahn
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Stefan Öhrn
BK Thule
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Stig Lundberg
Delta 72
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Susanna Kiiskinen
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Sven-Olov Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Tanja Sundström
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Teodor Samuelsson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Theeraphat Lundström
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Thomas Behring
BK Trol
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Thomas Holmberg
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Thomas Park Karlsson
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Thomas Åhlén
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Tim Ahde
Team Enköping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Tim Göransson
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Fagersta 19-20 Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning (R)
Tim Sundström
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning (R)
Tobias Hallberg
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Tobias Karlsson
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tomas Ehrling
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Tomas Karlsson
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 13:00 (R)
Tomas Laurén
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Tomas Leandersson
Team Pergamon BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Tomas Norgren
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning (R)
Tomas Ruotsalainen
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Onsdagen den 8 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00 (R)
Tommy Jonsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Tommy Sarlin
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 4 december 19:30 (R)
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tony Eklund
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Fagersta 19-20 Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tord Westerdahl
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Måndagen den 9 december 18:30
Towe Falck
BK Bågen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Ulf Berglund
BK Triss
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Ulf Ekström
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Fagersta 19-20 Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Ulf Eriksson
BK Triss
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Fagersta 19-20 Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Ulrika Laakso
BK Agda
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Veijo Seppänen
Djurgårdens IF Bowlingförening
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Vesa Rontti
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Bellevue 19-20 Finalsteg 1 - Plats 1-28 + 2 högsta slagning + 2 turbo, 16 går vidare
Bellevue 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta 19-20 Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Viktor Danielsson
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Weine Ohlson
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Fagersta 19-20 Torsdagen den 16 januari 18:00
Wilmer Kvarnström
BK Force
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Yngve Bengtsson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Åsa Säfström
Team Enköping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30

TOTALT: 325 SPELARE