Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   359     Fördelning män/kvinnor:   89%/11%
Totalt antal starter: 1190 Antal spelade starter: 1127
 
 

Västmanlandstouren Eskilstuna 19-20

Arrangeras av:     Eskilstuna Bowlingcenter
Telefon: 016-140731
E-mail: info@eskilstunabowling.se
Hemsida: www.eskilstunabowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Hempel BK Force Tisdagen den 8 oktober 18:30
Adam Nålberg IKW/Köping BK Lördagen den 5 oktober 10:00
Fredagen den 11 oktober 13:00
Agneta Börjesson BK Biet-Finesse 95 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Alex Eriksson BK Taggen Lördagen den 24 augusti 13:00
Alex Joki BK Amiki Söndagen den 6 oktober 13:00
Söndagen den 6 oktober 16:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Alexander Erlandsson BK Örnen Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Alfred Odbert BK Glam Tisdagen den 13 augusti 18:30
Lördagen den 31 augusti 10:00
Tisdagen den 24 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Anders Ericsson BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Anders Hallström BK Trix Lördagen den 12 oktober 12:30
Anders Johnsson Team Baltzar BC Söndagen den 29 september 17:00
Anders Kalhed IK Sleipner Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Andreas Bengtsson BC Cobbers Tisdagen den 1 oktober 18:30
Andreas Gustavsson BK Jösse Tisdagen den 1 oktober 18:30
Ann-Louise Aureliusson BK Merci Tisdagen den 1 oktober 18:30
Anne Johansson BS Kulorna Tisdagen den 27 augusti 18:30
Anneli Blomqvist B-K Eva Tisdagen den 17 september 18:30
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Anton Ahlén Resare IKW/Köping BK Lördagen den 31 augusti 13:00
Anton Dumke IKW/Köping BK Fredagen den 11 oktober 13:00
Anton Gehlin AIK Måndagen den 19 augusti 18:30
Lördagen den 12 oktober 09:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bertil Svensson BK Nobel Lördagen den 12 oktober 12:30
Björn Lilja Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 24 augusti 13:00
Björn Mattsson Täby BwK Lördagen den 5 oktober 10:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Björn Torstensson King Cobra BK Lindesberg Lördagen den 12 oktober 12:30
Bo Furu BK Fermé Söndagen den 29 september 17:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bo Granholm Västerås SK BK Tisdagen den 10 september 18:30
Camilla Svedberg Kopparbergs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Carl Eklund IKW/Köping BK Tisdagen den 1 oktober 18:30
Carl Fröde Täby BwK Söndagen den 6 oktober 16:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Christian Engfors Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tisdagen den 3 september 18:30
Tisdagen den 24 september 18:30
Christian Nordgren BK Stallis Måndagen den 19 augusti 18:30
Måndagen den 26 augusti 18:30
Tisdagen den 24 september 18:30
Christopher Eklund Stureby BK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Christopher Lüttke BK Kaskad Lördagen den 24 augusti 13:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Daniel Johansson Ludvika BK Lördagen den 17 augusti 13:00
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Lördagen den 12 oktober 09:00
Daniel Jones Täby BwK Lördagen den 5 oktober 10:00
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Daniel Svahn BK Nobel Tisdagen den 17 september 18:30
Söndagen den 6 oktober 16:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Daniel Wahrberg BK Amiki Söndagen den 6 oktober 13:00
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
David Johansson BK Örnen Tisdagen den 8 oktober 18:30
Dennie Wilander Hammarby IF BF Onsdagen den 9 oktober 18:30
Dennis Eklund Stureby BK Tisdagen den 1 oktober 18:30
Desirée Andersson BK Nobel Lördagen den 12 oktober 12:30
Dylan Färemark BK Rudbeck Söndagen den 6 oktober 13:00
Eric Nordström Västerås SK BK Tisdagen den 20 augusti 18:30
Måndagen den 26 augusti 18:30
Tisdagen den 3 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eric Thomas BajenFans BF Lördagen den 12 oktober 09:00
Erik Karlsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 24 september 18:30
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Erik Nilsson BK Rudbeck Söndagen den 6 oktober 13:00
Erkki Samppala BK Solid Fredagen den 11 oktober 13:00
Filip Wendel Stureby BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Tisdagen den 17 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Fredrik Andersson Ludvika BK Tisdagen den 24 september 18:30
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Fredrik Eriksson IK Sleipner Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Fredrik Nyman IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Tisdagen den 8 oktober 18:30
Giggie Bengtsson BK Örnen Lördagen den 12 oktober 09:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Glenn Florens Karlslunds IF BF Söndagen den 6 oktober 13:00
Glenn Nydén King Cobra BK Lindesberg Lördagen den 12 oktober 12:30
Gunnar Åsberg Etuna Bowlingklubb Måndagen den 12 augusti 18:30
Lördagen den 24 augusti 13:00
Tisdagen den 17 september 18:30
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Göran Brusewitz SK Nova Söndagen den 6 oktober 16:00
Göran Skog BK Raa Lördagen den 12 oktober 12:30
Hampus Blomquist Åkeshovs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 6 oktober 16:00
Hans Gustavsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 5 oktober 10:00
Hans Larsson Siljan BK Tisdagen den 10 september 18:30
Hans Modh BK Raa Lördagen den 12 oktober 12:30
Harri Murtoinperä Kopparbergs BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Henrik Beijervall BK Glam Måndagen den 26 augusti 18:30
Torsdagen den 10 oktober 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Henrik Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 6 oktober 16:00
Henrik Öhberg LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 5 oktober 10:00
Håkan Hallin Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 17 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Håkan Larsson Sandvikens AIK BK Lördagen den 5 oktober 10:00
Håkan Leander BK Stallis Måndagen den 26 augusti 18:30
Lördagen den 12 oktober 12:30
Håkan Moberg BK Nobel Lördagen den 12 oktober 12:30
Håkan Skoglund BK Stallis Lördagen den 12 oktober 12:30
Ingvar Sjögren BK Ax Söndagen den 6 oktober 13:00
Torsdagen den 10 oktober 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Jan Landin BK Triss Tisdagen den 24 september 18:30
Jan Nilsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 31 augusti 10:00
Lördagen den 12 oktober 12:30
Jan Ågren BK Brio Måndagen den 12 augusti 18:30
Måndagen den 26 augusti 18:30
Söndagen den 29 september 17:00
Jan Cato Sparby Wåxnäs BC Lördagen den 12 oktober 12:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Jeanette Setthammar BK Stjärnan Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Jeanette Svahn BS Kulorna Tisdagen den 27 augusti 18:30
Jens Pajunen Internationell Klubb Lördagen den 12 oktober 12:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Jesper Gren Stureby BK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Jessica Axelsson BK Asterix Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Jessica Park BK Stjärnan Torsdagen den 10 oktober 18:30
Jessica Svensson BK Biet-Finesse 95 Lördagen den 12 oktober 09:00
Jimmy Krell Team Enköping BK Lördagen den 5 oktober 10:00
Lördagen den 12 oktober 09:00
Jimmy Wogel Stureby BK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Joachim Hellström BC Pegasus Tisdagen den 1 oktober 18:30
Joakim Stål Västerås SK BK Tisdagen den 20 augusti 18:30
Lördagen den 31 augusti 10:00
Tisdagen den 24 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Johan Berg BS Bockarna Lördagen den 17 augusti 13:00
Johan Brunsberg Team Enköping BK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Lördagen den 12 oktober 09:00
Johan Höglund Turebergs BwK Lördagen den 31 augusti 10:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Johan Norell Team Enköping BK Fredagen den 11 oktober 13:00
Johan Rundgren BK Force Onsdagen den 9 oktober 18:30
Johan Sundler Wåxnäs BC Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Johanna Winlund BK Stjärnan Fredagen den 11 oktober 13:00
Jonas Emretzon BajenFans BF Lördagen den 12 oktober 09:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Jonathan Andersson King Cobra BK Lindesberg Lördagen den 12 oktober 12:30
Jonathan Eriksson BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Jonny Andersson Etuna Bowlingklubb Måndagen den 19 augusti 18:30
Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tisdagen den 17 september 18:30
Jouko Törnudd BwK Ankaret Lördagen den 17 augusti 13:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Karl-Gösta Borlund BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Söndagen den 6 oktober 16:00
Kenneth Gahlin Fransson BK Kaskad Lördagen den 24 augusti 13:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Kenneth Lantz BK Stallis Lördagen den 12 oktober 12:30
Kenneth Melin King Cobra BK Lindesberg Lördagen den 12 oktober 12:30
Kent Edin Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 17 september 18:30
Tisdagen den 24 september 18:30
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Kent Halvarsson Västerås SK BK Måndagen den 26 augusti 18:30
Kevin Melin AIK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Kim Bolleby Team Pergamon BC Tisdagen den 17 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Kim Nordin BK Triss Lördagen den 17 augusti 13:00
Måndagen den 26 augusti 18:30
Söndagen den 29 september 17:00
Kjell Isaksson BK Ax Torsdagen den 10 oktober 18:30
Klas Thunberg BK Nobel Tisdagen den 1 oktober 18:30
Krister Broström BK Wege Söndagen den 6 oktober 13:00
Lars Axberg BK Glam Lördagen den 12 oktober 09:00
Lars Hammarstedt Team Enköping BK Måndagen den 19 augusti 18:30
Tisdagen den 17 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Lars Herstadshagen Norge Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Lars Stylander IK Sleipner Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Lars Henry Persson BK Solid Lördagen den 31 augusti 10:00
Fredagen den 11 oktober 13:00
Lars-Göran Hallström BK Granen Tisdagen den 27 augusti 18:30
Söndagen den 29 september 17:00
Lars-Åke Johansson Kopparbergs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Leif Göthberg BK Nobel Lördagen den 31 augusti 10:00
Lördagen den 12 oktober 12:30
Leif Mörkfors Domnarvets BS Torsdagen den 10 oktober 18:30
Lena Bark Österbo BK Söndagen den 29 september 17:00
Lennart Karlsson Etuna Bowlingklubb Måndagen den 19 augusti 18:30
Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tisdagen den 17 september 18:30
Lennart Lindgren IKW/Köping BK Tisdagen den 1 oktober 18:30
Lennart Nyman BK Nobel Tisdagen den 1 oktober 18:30
Leo Ornered Stureby BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Söndagen den 6 oktober 16:00
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Linnea Rundgren B-K Eva Tisdagen den 10 september 18:30
Linus Söderlund BK Origo Lördagen den 5 oktober 10:00
Lucas Nilsson BK Bågen Lördagen den 12 oktober 12:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Lucas Nybacka Team Baltzar BC Söndagen den 29 september 17:00
Magnus Lindkvist Ludvika BK Tisdagen den 24 september 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Marcus Jonsson Österbo BK Söndagen den 29 september 17:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Marcus Karlsson BK Glam Söndagen den 6 oktober 16:00
Marcus Tidbeck Stureby BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Margaretha Schöning Warpen BK Söndagen den 6 oktober 16:00
Maria Lindius AIK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Maria Nylund Warpen BK Söndagen den 6 oktober 16:00
Marie-Louise Svensson BK Biet-Finesse 95 Lördagen den 12 oktober 09:00
Mario Custic IKW/Köping BK Tisdagen den 1 oktober 18:30
Martin Johansson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mathias Johansson Ludvika BK Tisdagen den 24 september 18:30
Mats Eriksson BK Solid Lördagen den 31 augusti 10:00
Fredagen den 11 oktober 13:00
Mats Winlund BK Klossen Fredagen den 11 oktober 13:00
Matti Maaranen BK Nobel Lördagen den 31 augusti 10:00
Tisdagen den 24 september 18:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Mattias Nilsson BK Jösse Lördagen den 12 oktober 09:00
Lördagen den 12 oktober 12:30
Mattias Persson Täby BwK Lördagen den 12 oktober 09:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Mattias Rask Västerås SK BK Måndagen den 26 augusti 18:30
Mattias Viklund Västerås SK BK Måndagen den 26 augusti 18:30
Max Ornered Stureby BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Söndagen den 6 oktober 16:00
Michael Bjelke IKW/Köping BK Lördagen den 5 oktober 10:00
Torsdagen den 10 oktober 18:30
Michael Schefström Vingåkers BK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Mikael Berg BK Klossen Lördagen den 17 augusti 13:00
Mikael Elofsson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mikael Hedqvist Domnarvets BS Söndagen den 6 oktober 13:00
Söndagen den 6 oktober 16:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Mikael Isaksson Täby BwK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mikael Rönnbäck BK Domino Lördagen den 12 oktober 12:30
Mikael Westman KFUM Kometerna Söndagen den 6 oktober 13:00
My Olsson BK Stjärnan Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Nicklas Odbert BK Glam Tisdagen den 13 augusti 18:30
Lördagen den 31 augusti 10:00
Tisdagen den 24 september 18:30
Niclas Lindholm BK Jösse Tisdagen den 1 oktober 18:30
Niklas Jakobsson BK Skinnsberg Onsdagen den 9 oktober 18:30
Niklas Stål Åkeshovs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Ola Hansson BK Arkos Lördagen den 12 oktober 12:30
Olle Eriksson AIK Söndagen den 6 oktober 16:00
Oskar Almroth AIK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Ossi Heikkinen King Cobra BK Lindesberg Lördagen den 12 oktober 12:30
Patrik Nilsson Stureby BK Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Peder Karlsson BK Stallis Lördagen den 5 oktober 10:00
Lördagen den 12 oktober 12:30
Per Jansson Stureby BK Tisdagen den 8 oktober 18:30
Per Karlsson Kopparbergs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Peter Wesslund BK Gruvan Tisdagen den 8 oktober 18:30
Fredagen den 11 oktober 13:00
Peter Åhlén Sundbybergs IK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Petri Hooli Team Linköping BC Tisdagen den 8 oktober 18:30
Onsdagen den 9 oktober 18:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Pontus Jakobsson BK Skinnsberg Onsdagen den 9 oktober 18:30
Rickard Thelander Sundbybergs IK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Rikard Asp Vingåkers BK Lördagen den 24 augusti 13:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Rikard Persson IKW/Köping BK Lördagen den 31 augusti 13:00
Robert Andersson AIK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Lördagen den 12 oktober 09:00
Robert Fredblad BK Amiki Söndagen den 6 oktober 13:00
Robert Myrén BK Ax Tisdagen den 8 oktober 18:30
Robert Wikman Hammarby IF BF Söndagen den 6 oktober 16:00
Robin Hultsten BK Kaskad Lördagen den 5 oktober 10:00
Robin Laakso BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Robin Noberg Bålsta BC Tisdagen den 27 augusti 18:30
Robin Öberg Täby BwK Söndagen den 6 oktober 16:00
Roger Näslund BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Rolf Jäderdal Älvsjöhook BK Söndagen den 6 oktober 13:00
Ronnie Laakso BK Norden Torsdagen den 10 oktober 18:30
Ronny Göransson Etuna Bowlingklubb Torsdagen den 10 oktober 18:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Söndagen den 29 september 17:00
Sebastian Cronholm AIK Lördagen den 12 oktober 12:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Sebastian Gustavsson BK Origo Fredagen den 11 oktober 13:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sebastian Thörne BK Force Måndagen den 26 augusti 18:30
Tisdagen den 17 september 18:30
Tisdagen den 24 september 18:30
Simon Sätterström Volvo FK Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Sofia Berg BK Klossen Lördagen den 17 augusti 13:00
Stefan Dew Team Enköping BK Fredagen den 11 oktober 13:00
Stefan Moberg Etuna Bowlingklubb Måndagen den 19 augusti 18:30
Lördagen den 24 augusti 13:00
Tisdagen den 17 september 18:30
Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Lördagen den 31 augusti 10:00
Torsdagen den 10 oktober 18:30
Stefan Svahn LC 17 BK Kristinehamn Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tisdagen den 17 september 18:30
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Tisdagen den 10 september 18:30
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Sven-Olov Karlsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 17 september 18:30
Tisdagen den 24 september 18:30
Tanja Sundström Hammarby IF BF Lördagen den 5 oktober 10:00
Onsdagen den 9 oktober 18:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Teodor Samuelsson BK Örnen Lördagen den 12 oktober 09:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Theeraphat Lundström Västerås SK BK Söndagen den 29 september 17:00
Thomas Holmberg BK Kaskad Lördagen den 12 oktober 09:00
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Onsdagen den 9 oktober 18:30
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Tim Sundström BK Stallis Lördagen den 5 oktober 10:00
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tobias Hallberg Hammarby IF BF Lördagen den 12 oktober 12:30
Tobias Karlsson BK Ax Torsdagen den 10 oktober 18:30
Tomas Ehrling BK Örnen Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Tomas Karlsson Västerås SK BK Fredagen den 11 oktober 13:00
Tomas Leandersson Team Pergamon BC Lördagen den 12 oktober 09:00
Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Tomas Norgren Ludvika BK Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Fredagen den 11 oktober 13:00
Tomas Ruotsalainen BK Triss Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tommy Jonsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 24 september 18:30
Tommy Sarlin Västerås SK BK Måndagen den 26 augusti 18:30
Tord Westerdahl Kopparbergs BK Lördagen den 12 oktober 12:30
Towe Falck BK Bågen Lördagen den 12 oktober 12:30
Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Ulf Ekström Etuna Bowlingklubb Måndagen den 19 augusti 18:30
Lördagen den 24 augusti 13:00
Tisdagen den 24 september 18:30
Ulrika Laakso BK Agda Torsdagen den 10 oktober 18:30
Veijo Seppänen Djurgårdens IF Bowlingförening Tisdagen den 17 september 18:30
Vesa Rontti BK Glam Lördagen den 31 augusti 10:00
Onsdagen den 9 oktober 18:30
Weine Ohlson BK Triss Måndagen den 26 augusti 18:30
Yngve Bengtsson IKW/Köping BK Onsdagen den 9 oktober 18:30

TOTALT: 225 SPELARE