Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   122     Fördelning män/kvinnor:   93%/7%
Totalt antal starter: 145 Antal spelade starter: 49
 
 

Västmanlandstouren Final 19-20 KÖPING

Arrangeras av:     OLearys Köping
Telefon: 0221-14056
E-mail: koping@olearys.se
Hemsida: https://olearys.se/koping-bowling/

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alfred Odbert BK Nobel Fredagen den 30 oktober 15:00
Anders Kalhed IK Sleipner Fredagen den 30 oktober 15:00
Anton Ahlén Resare IKW/Köping BK Lördagen den 31 oktober 12:30
Björn Mattsson Täby BwK Fredagen den 30 oktober 15:00
Bo Granholm Västerås SK BK Onsdagen den 28 oktober 11:00
Carl Eklund IKW/Köping BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Carl Fröde Täby BwK Fredagen den 30 oktober 15:00
Christian Engfors Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 12:30
Christopher Lüttke BK Kaskad Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Daniel Jones Täby BwK Fredagen den 30 oktober 15:00
Daniel Wahrberg BK Trol Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Erkki Samppala Karlslunds IF BF Onsdagen den 28 oktober 11:00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Glenn Florens Kopparbergs BK Lördagen den 31 oktober 12:30
Gunnar Åsberg Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 12:30
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Lördagen den 31 oktober 10:00
Göran Skog BK Raa Fredagen den 30 oktober 15:00
Hampus Blomquist Åkeshovs BK Fredagen den 30 oktober 15:00
Hans Gustavsson LC 17 BK Kristinehamn Onsdagen den 28 oktober 18:30
Hans Larsson Siljan BK Torsdagen den 29 oktober 16:30
Hans Modh BK Raa Fredagen den 30 oktober 15:00
Harri Murtoinperä Kopparbergs BK Lördagen den 31 oktober 12:30
Henrik Beijervall BK Glam Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Henrik Öhberg LC 17 BK Kristinehamn Onsdagen den 28 oktober 18:30
Håkan Hallin Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 12:30
Håkan Skoglund BK Stallis Lördagen den 31 oktober 12:30
Jan Nilsson BK Nobel Torsdagen den 29 oktober 16:30
Jan Ågren BK Brio Onsdagen den 28 oktober 18:30
Joakim Stål Ludvika BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Johan Brunsberg Team Enköping BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Johan Norell Team Enköping BK Torsdagen den 29 oktober 19:30
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Fredagen den 30 oktober 15:00
Kenneth Lantz BK Strix Torsdagen den 29 oktober 19:30
Kenneth Melin King Cobra BK Lindesberg Fredagen den 30 oktober 15:00
Kent Halvarsson Västerås SK BK Onsdagen den 28 oktober 18:30
Kim Nordin BK Triss Lördagen den 31 oktober 10:00
Kjell Isaksson BK Ax Torsdagen den 29 oktober 16:30
Lars Henry Persson Karlslunds IF BF Onsdagen den 28 oktober 11:00
Leif Göthberg BK Nobel Torsdagen den 29 oktober 16:30
Lennart Karlsson Etuna Bowlingklubb Fredagen den 30 oktober 15:00
Leo Ornered Stureby BK Lördagen den 31 oktober 15:00
Lucas Nybacka Team Baltzar BC Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Magnus Lindkvist Ludvika BK Onsdagen den 28 oktober 18:30
Marcus Tidbeck Stureby BK Lördagen den 31 oktober 15:00
Mario Custic IKW/Köping BK Lördagen den 31 oktober 10:00
Mathias Johansson Ludvika BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Matti Maaranen BK Nobel Torsdagen den 29 oktober 16:30
Mattias Persson Täby BwK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Max Ornered Stureby BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Michael Bjelke IKW/Köping BK Fredagen den 30 oktober 15:00
Mikael Hedqvist BK Zenit Torsdagen den 29 oktober 19:30
Nicklas Odbert BK Nobel Fredagen den 30 oktober 15:00
Niklas Stål Åkeshovs BK Fredagen den 30 oktober 15:00
Ola Hansson BK Arkos Fredagen den 30 oktober 15:00
Ossi Heikkinen King Cobra BK Lindesberg Fredagen den 30 oktober 15:00
Patrik Nilsson Stureby BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Peder Karlsson BK Stallis Lördagen den 31 oktober 12:30
Per Jansson Stureby BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Rickard Thelander Sundbybergs IK Lördagen den 31 oktober 10:00
Robert Andersson AIK Onsdagen den 28 oktober 11:00
Robert Myrén BK Ax Lördagen den 31 oktober 10:00
Robin Hultsten BK Kaskad Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Roger Näslund BK Norden Fredagen den 30 oktober 15:00
Stefan Dew Team Enköping BK Torsdagen den 29 oktober 16:30
Stefan Moberg Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 12:30
Stefan Svahn LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 31 oktober 12:30
Sven-Olov Karlsson Etuna Bowlingklubb Fredagen den 30 oktober 15:00
Thomas Holmberg BK Kaskad Fredagen den 30 oktober 15:00
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Torsdagen den 29 oktober 19:30
Tobias Karlsson BK Ax Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Tommy Sarlin Västerås SK BK Onsdagen den 28 oktober 18:30
Vesa Rontti IKW/Köping BK Finalsteg 1.2 - Plats 1-16

TOTALT: 72 SPELARE