Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   164     Fördelning män/kvinnor:   93%/7%
Totalt antal starter: 199 Antal spelade starter: 65
 
 

Västmanlandstouren Fagersta 19-20

Arrangeras av:     Fagersta Bowlinghall
Telefon: 0223-164 45
E-mail: fagerstabowlinghall@hotmail.com
Hemsida:

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alex Joki Stureby BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Alexander Guldhag BK Frisk Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Alfred Odbert BK Nobel Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Anders Ericsson BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Anders Eriksson BK Zenit Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Anders Fridell IKW/Köping BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 3 februari 16:00 Endast kontant betalning
Anders Hallström BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Anders Hermansson Ludvika BK Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Anders Johnsson Team Baltzar BC Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Anders Kalhed IK Sleipner Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Andreas Gustavsson BK Loket Onsdagen den 5 februari 19:00 Endast kontant betalning
Anton Ahlén Resare IKW/Köping BK Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Björn Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Björn Mattsson Täby BwK Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Björn Torstensson King Cobra BK Lindesberg Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Bo Furu BK Fermé Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Bo Granholm Västerås SK BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Carina Selvén Täby BwK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Carl Eklund IKW/Köping BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Carl Fröde Täby BwK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Carmelo Jordá BK 66 Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Christian Engfors Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Christian Liljestrand BK Nobel Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Christian Nordgren BK Stallis Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Christian Rönnberg BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Christopher Eklund Stureby BK Torsdagen den 6 februari 16:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Christopher Lüttke BK Kaskad Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Daniel Johansson Ludvika BK Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Daniel Jones Täby BwK Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Daniel Rydholm BK Arkos Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Daniel Svahn BK Nobel Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Daniel Wahrberg BK Trol Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Dennis Eklund Stureby BK Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Dennis Pettersson Team Baltzar BC Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Desirée Andersson BK Nobel Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Elias Stål Västerås SK BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Eric Nordström Västerås SK BK Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Eric Thomas BajenFans BF Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Erik Hermansson IKW/Köping BK Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 3 februari 16:00 Endast kontant betalning
Erik Karlsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Erik Nilsson BK Rudbeck Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Erkki Samppala Karlslunds IF BF Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fredrik Andersson Ludvika BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fredrik Bergmark Team Enköping BK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fredrik Eriksson IK Sleipner Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Fredrik Lindberg BK Triss Tisdagen den 21 januari 18:00
Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Giggie Bengtsson BK Örnen Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Glenn Florens Kopparbergs BK Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Glenn Nydén King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Greger Knutas SK Nova Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Gunnar Åsberg Etuna Bowlingklubb Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Göran Skog BK Raa Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Hampus Blomquist Åkeshovs BK Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Hans Gustavsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Hans Larsson Siljan BK Onsdagen den 8 januari 19:00 Endast kontant betalning
Hans Lüttke BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Hans Modh BK Raa Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Harri Murtoinperä Kopparbergs BK Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Henrik Beijervall BK Glam Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Henrik Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Henrik Öhberg LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Håkan Fridlund BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Håkan Hallin Etuna Bowlingklubb Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Håkan Leander BK Stallis Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Håkan Moberg BK Nobel Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Håkan Skoglund BK Stallis Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Ingolf Lundevall BK Rättvik Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Ingvar Sjögren BK Ax Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Jakob Bolin Åsman IKW/Köping BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Jan Landin BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Jan Nilsson BK Nobel Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Jan Ågren BK Brio Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Jan Cato Sparby Wåxnäs BC Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Jarmo Tähjä BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Jeanette Setthammar BK Stjärnan Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Jeanette Svahn BS Kulorna Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Jessica Axelsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Jessica Park BK Stjärnan Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Jimmy Krell Team Enköping BK Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Joakim Stål Ludvika BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Johan Brunsberg Team Enköping BK Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Johan Fridlund BK Trix Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Johan Lindström Eriksson Team Enköping BK Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Johan Norell Team Enköping BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Jonas Emretzon BajenFans BF Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Jonas Sandberg BK Force Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Jonas Östman BajenFans BF Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Jonathan Eriksson BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Jouko Törnudd BwK Ankaret Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Jussi Viitamäki BK Granen Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Jörgen Linder Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Karin Söderqvist SK Nova Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Karl-Gösta Borlund BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Kenneth Johansson BK Fryken Torsdagen den 2 januari 18:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Kenneth Lantz BK Strix Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Kenneth Melin King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Kenneth Tomasson BK Fryken Torsdagen den 2 januari 18:00 Endast kontant betalning
Kent Boström BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Kent Edin Etuna Bowlingklubb Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Kent Halvarsson Västerås SK BK Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Kent Sandberg BK Triss Torsdagen den 6 februari 16:00 Endast kontant betalning
Kevin Melin AIK Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Kim Nordin BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Kim Nyman BK Ax Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Kjell Isaksson BK Ax Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Kjell Wikström BK Rättvik Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Krister Broström BK Wege Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lars Axberg BK Glam Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Lars Fredriksson BajenFans BF Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Lars Hammarstedt Team Enköping BK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Lars Herstadshagen Norge Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Lars Henry Persson Karlslunds IF BF Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Lars Åke Bylund BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lars-Göran Hallström BK Granen Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Lars-Åke Johansson Kopparbergs BK Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Leif Göthberg BK Nobel Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Leif Sieurin IKW/Köping BK Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Lennart Karlsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lennart Lindgren IKW/Köping BK Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Leo Ornered Stureby BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Linus Söderlund BK Origo Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Lucas Nybacka Team Baltzar BC Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Lucas Widnemark BK Norden Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Magnus Lindkvist Ludvika BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Magnus Nääv BK Triss Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Marcus Jonsson Österbo BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Marcus Karlsson BK Glam Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Marcus Tidbeck Stureby BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Margaretha Schöning Warpen BK Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Maria Lindius AIK Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Maria Nylund Warpen BK Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mario Custic IKW/Köping BK Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mathias Johansson Ludvika BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mats Jansson Västerås SK BK Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Matti Maaranen BK Nobel Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Mattias Kolerud Stureby BK Torsdagen den 6 februari 16:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mattias Lorenzson BK Skinnsberg Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mattias Persson Täby BwK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mattias Rask Västerås SK BK Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Mattias Viklund Västerås SK BK Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Max Ornered Stureby BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Michael Bjelke IKW/Köping BK Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Michael Melin Åkeshovs BK Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Michael Schefström Vingåkers BK Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Mikael Alfredsson BK Karma Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mikael Andersson BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Mikael Christiansen BK Frisk Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Mikael Göransson BK Triss Tisdagen den 21 januari 18:00
Mikael Hallén BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Mikael Hedqvist BK Zenit Torsdagen den 6 februari 16:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Mikael Isaksson Täby BwK Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
My Olsson BK Stjärnan Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Nicklas Odbert BK Nobel Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Niklas Jakobsson BK Skinnsberg Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Niklas Stål Åkeshovs BK Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Ola Hansson BK Arkos Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Olle Eriksson AIK Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Olle Eurén BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Oskar Almroth AIK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Ossi Heikkinen King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Ove Eriksson Domnarvets BS Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Ove Söderlund BK Norden Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Patrik Nilsson Stureby BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Peder Karlsson BK Stallis Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Per Jansson Stureby BK Onsdagen den 5 februari 19:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Per Köhler Team Enköping BK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Per Olof Myckelberg BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Peter Dammhag BK Force Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Peter Sandberg BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Petri Kuusisto BK Amiki Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Pierre Larsson Etuna Bowlingklubb Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Pontus Jakobsson BK Skinnsberg Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Rasmus Samuelsson BK Örnen Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Remy Olsson BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Rickard Thelander Sundbybergs IK Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Robert Andersson AIK Onsdagen den 5 februari 16:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Robert Hren BK Triss Tisdagen den 21 januari 18:00
Fredagen den 7 februari 16:00 Endast kontant betalning
Robert Myrén BK Ax Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Robert Nilsson Västerås SK BK Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Robin Hultsten BK Kaskad Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Roger Näslund BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Rolf Jäderdal Hammarby IF BF Söndagen den 26 januari 14:00 Endast kontant betalning
Ronnie Laakso BK Norden Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Ronny Göransson Etuna Bowlingklubb Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Sara Nyberg Uppsala BC 90 Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Sebastian Cronholm AIK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 3 februari 16:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Sebastian Gustavsson BK Origo Lördagen den 8 februari 17:00 Endast kontant betalning SISTA START
Simon Karlsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Simon Sätterström Volvo FK Lördagen den 4 januari 11:00 Endast kontant betalning
Stefan Andersson Domnarvets BS Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Stefan Dew Team Enköping BK Onsdagen den 15 januari 19:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Stefan Moberg Etuna Bowlingklubb Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Stefan Slotte BK Triss Tisdagen den 21 januari 18:00
Stefan Svahn LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Sven-Olov Karlsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Tanja Sundström Hammarby IF BF Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Teodor Samuelsson IS Göta Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Thimmy Sandberg Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Thomas Holmberg BK Kaskad Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Tim Ahde Team Enköping BK Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Tim Göransson BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 2 februari 11:00 Endast kontant betalning
Tim Sundström SK Nova Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 11:00 Endast kontant betalning
Tobias Karlsson BK Ax Lördagen den 1 februari 11:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tomas Laurén BK Kasi Fredagen den 7 februari 13:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tomas Leandersson Team Pergamon BC Torsdagen den 6 februari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Tomas Norgren Ludvika BK Söndagen den 12 januari 11:00 Endast kontant betalning
Söndagen den 19 januari 12:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Tomas Ruotsalainen BK Triss Onsdagen den 8 januari 19:00 Endast kontant betalning
Torsdagen den 16 januari 18:00
Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Tommy Guldhag BK Frisk Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tommy Jonsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 1 februari 14:00 Endast kontant betalning
Tommy Sarlin Västerås SK BK Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tisdagen den 4 februari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tony Eklund IKW/Köping BK Måndagen den 20 januari 19:00 Endast kontant betalning
Tord Westerdahl Kopparbergs BK Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Ulf Berglund BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00
Måndagen den 3 februari 19:00 Endast kontant betalning
Onsdagen den 5 februari 19:00 Endast kontant betalning
Ulf Ekström Etuna Bowlingklubb Söndagen den 26 januari 11:00 Endast kontant betalning
Ulf Eriksson BK Triss Onsdagen den 22 januari 19:00 Endast kontant betalning
Måndagen den 27 januari 19:00 Endast kontant betalning
Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Vesa Rontti IKW/Köping BK Onsdagen den 29 januari 19:00 Endast kontant betalning
Lördagen den 8 februari 14:00 Endast kontant betalning
Victor Gustavsson-Pligg BK Trix Söndagen den 2 februari 14:00 Endast kontant betalning
Weine Ohlson BK Triss Torsdagen den 16 januari 18:00

TOTALT: 225 SPELARE